IMET Group

Spoločnosť IMET sa špecializuje na ťažké strojárstvo, výrob ložísk a pridružené služby.

Naše viac ako 25 ročné skúsenossti umožňujú zamestnávať viac ako 200 zamestnancov v 10-tich krajinách sveta.
 

Hlavné oblasti podnikania spoločnosti IMET:

  1. nákup a predaj strojov a zariadení, ich častí a súčastí pre ťažké strojárstvo
  2. nákup a predaj valivých a klzných ložísk
  3. nákup a predaj hutníckeho materiálu
  4. strojárska kovovýroba
  5. hotelierstvo / služby
 
Svoje obchodné aktivity rozvíjame od roku 1993. Prostredníctvom vlastných pobočiek, dcérskych spoločností a obchodných zastúpení, pôsobíme nielen na trhoch krajín strednej Európy, ale aj Ukrajiny a Ruska. Počet vytvorených pracovných príležitosti na rôznych pozíciách už prekročil dve stovky.

Sme si vedomí, že základom úspechu na trhu je komplexný rad produktov a služieb. Tie musia byť dodávané podľa požiadaviek zákazníka. V správnom množstve, kvalite a čase.

Neustále zlepšovanie kvality dodávaných výrobkov a poskytovaných služieb je u nás samozrejmosťou.
Za kontinuálne posilňovanie nášho postavenia na trhu vďačíme obetavosti a kvalitne odvedenej práci našich zamestnancov. Bez nich, by bolo nemožné dosahovať vynikajúce výsledky a zdolávať komplikované pracovné úlohy.

Naša pracovná rodina sa neustále rozrastá. Budovaniu kvalitných vzťahov vďačíme aj množstvu realizovaných školení, športových a spoločenských podujatí.

Naša filozofia:

My v IMET Group veríme, že nadštandardná kvalita poskytovaných služieb a služby nad mieru zmluvných záväzkov, sú pre našich zákazníkov dostatočnou zárukou spokojnosti. Preto nemusia hľadať nových dodávateľov. U nás dostávajú kvalitu za bezkonkurenčnú cenu.

Spokojnosť našich zamestnancov je na prvom mieste. Staráme sa o tom, aby kvalitní ľudia nemali dôvod hľadať nového zamestnávateľa. Vzdelávanie a kariérny postup sú u nás samozrejmosťou.