Služby v oblasti Náhradných dielov

Uvedomujeme si, že pre našich klientov nie je dôležitá len rýchlosť dodania, ale aj flexibilita vybavenia objednávky. V prípade havarijnej situácie, dokážeme operatívne dodať ložiská do 24 hodín do takmer celej Európy, priamo do rúk zákazníka. Na výkresové náhradné diely máme tie najkratšie dodacie termíny.

Pre zrýchlenie objednávky a výberu, Vám na požiadanie poskytneme elektronické katalógy produktov. Všetky vaše potreby v prípade havarijnej situácie riešime okamžite, 24 hodín denne, 7 dní v týždni (aj počas víkendov a sviatkov). Dodávame širokú škálu produktov aj vďaka tomu, že spolupracujeme s viac ako 80 výrobcami a dodávateľmi v SR, CZ, vo východnej a západnej Európe.

 
Pri všetkých vašich potrebách sme stále na dosah. Samozrejmosťou je preskladovanie pohotovostných množstiev kľúčových produktov a dodávky širokého sortimentu produktov z našich skladových priestorov v Bratislave (SK), Žiline (SK), Košiciach (SK), Frýdku-Místku (CZ), Zvolene (SK), Dačiciach (CZ), Samare (RU). Naši klienti využívajú možnosť zriadenia konsignačného skladu priamo vo svojich priestoroch.

Tovar rozvážame svojim zákazníkom pravidelne. Ponúkame aj preskladovanie pohotovostných množstiev náhradných dielov a hutného materiálu v našich skladoch.

Pomáham vám kráčať s dobou. Ako náš klient máte k dispozícii technicko-odborné poradenstvo, on-line konzultácie aj poradenstvo pri modernizácii a rekonštrukcii hutníckych prevádzok.

Chcete zlepšiť alebo zmeniť svoje technológie? Pomôže vám s diagnostikou zabudovaných ložísk v dôležitých a náročných technologických uzloch, zistíme, aké problémy máte, predložíme vám návrh na elimináciu týchto problémov alebo navrhneme optimalizáciu uloženia (stav opotrebenia, životnosť atď.).

 
Pravidelne realizujeme školenia technických pracovníkov na témy montáž, demontáž, mazanie a údržba ložísk.

Prípade vážnejších problémov zabezpečíme a zrealizujeme opravy zariadení priamo v metalurgických závodoch.